Language

Promocje i oferty specjalne

Gwarancja satysfakcji

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych produktów i usług, dlatego oferujemy gwarancję satysfakcji, która ma zapewnić poczucie bezpieczeństwa przy korzystaniu z naszej oferty.

Więcej

Wyłączanie filtrów FAP/DPF

Drażni Cię kontrolka awarii silnika i ustawiczne problemy z mocą w aucie z zatkanym lub zużytym filtrem cząstek stałych? Oferujemy programowe wyłączanie filtra cząstek stałych FAP / DPF.
 

Więcej

Specjalna oferta flotowa

W przypadku samochodów flotowych, w wypożyczalniach oraz wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość silnika i ekonomiczny styl jazdy proponujemy rozwiązania "oferty dla flot".
 

Więcej

Dlaczego my?

V-tech Tuning oferuje najwyżej jakości usługi w zakresie chip tuningu pojazdów benzynowych, jak i diesel. Nasza marka to znak jakości, a także potwierdzenie długoletniego doświadczenia na krajowym, a także światowym rynku motoryzacyjnym.

Cały czas wdrażamy nowe rozwiązania, by idealnie pasowały do potrzeb naszych klientów.

Certyfikat autentyczności

V-tech Tuning wprowadził dokument, który stanowi dowód autentyczności modyfikacji, wykonanej zgodnie z najwyższymi standardami.

Od dnia 18.02.2008 rozpoczynamy certyfikowanie autentyczności dostarczanych przez nas programów. Nasi dealerzy i dystrybutorzy będą prosić naszych Klientów o podanie adresu, na który ma być przysłany certyfikat. Wszystkie certyfikaty będą wysyłane bezpośrednio z centrali firmy do Klienta. Począwszy od tej daty w sieci V-tech nie ma możliwości nabycia programu bez certyfikacji, chyba że na wyraźne życzenie Klienta.

Certyfikat jest dokumentem poświadczającym autentyczność programu zainstalowanego przez dystrybutora lub dealera w sterowniku. Jeżeli po modyfikacji auta po kilku dniach nie otrzymałeś/aś drogą pocztową Twojego certyfikatu, lub masz wątpliwości co do jego autentyczności, wówczas możesz skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta – tuning@vtech.pl , tel. 126586666 w celu upewnienia się czy program w Twoim samochodzie dostarczony został przez V-tech Tuning.

Certyfikat autentyczności chip tuningu

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook