Language
O V-tech Tuning

O V-tech Tuning

V-tech Tuning dzięki skutecznym rozwiązaniom, stał się firmą międzynarodową i jest znany w całej Europie. Posiada filie w trzech krajach - oprócz Polski są to Niemcy i Szwecja. Partnerzy firmy znajdują się w siedmiu innych europejskich krajach (w Norwegii, Francji, Danii, Finlandii, Czechach, Grecji, Hiszpanii oraz Kanadzie). Obraz całej sieci sprzedaży dopełniają dealerzy w ponad 100 placówkach w całej Europie, oferujący klientom detalicznym produkty V-techu oraz profesjonalny serwis.

V-tech Tuning istnieje pod swoją nazwą od 1997 roku w Krakowie - jednak jako grupa przyjaciół o wspólnych zainteresowaniach znacznie dłużej.
Od początku istnienia, firma specjalizuje się w tuningu elektronicznym oraz tworzeniu nowych rozwiązań, znajdujących zastosowanie w motoryzacji i sporcie motorowym. Cała firma oparta jest na osobach wywodzących się z Politechniki Krakowskiej (Instytut Pojazdów Samochodowych i Silników Spalinowych) oraz Akademii Górniczo-Hutniczej (Katedra Automatyki, Informatyki i Elektroniki).

Bez przerwy zamieniamy nowe pomysły w działające produkty w naszym laboratorium w Krakowie, wyposażonym w dwie hamownie podwoziowe. Współpracujemy z firmami i ośrodkami badawczymi w kraju i za granicą. Celem naszych wspólnych badań jest tworzenie narzędzi do tuningu samochodów oraz rozwój technologii ograniczającej zużycie paliwa w silnikach diesla. Nasze filie również wyposażone są w hamownie i dysponują sprzętem pozwalającym na prowadzenie prac badawczych i rozwojowych. Współpraca kilku międzynarodowych zespołów w obrębie firmy pozwala na tworzenie bezpiecznego i skutecznego tuningu.

Do dyspozycji klientów oddajemy klimatyzowaną poczekalnię z barkiem kawowym.
Do dyspozycji klientów oddajemy klimatyzowaną poczekalnię z barkiem kawowym.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii