Language
Oferta
Chip tuning

Chip tuning

Chip tuning to zwiększenie mocy i momentu jak również obniżanie spalania paliwa oraz poprawa sprawności. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania chip tuningowe badane na hamowniach podwoziowych. Robimy to rozsądnie, nie narażając silnika na nadmierny wysiłek. Wybierając nas, wybierasz uznaną i pewną markę. Tysiące osób rocznie wybiera chip tuning na hamowni w V-tech. Bądź jednym z naszych zadowolonych klientów.

Chip tuning
Alternatywa dla chiptuningu

Power Box

Jeżeli kupiłeś nowe auto i obawiasz się o gwarancję, to power box jest rozsądną alternatywą dla chip tuningu. Nasze nowoczesne, cyfrowe moduły tuningowe to zewnętrzne urządzenia, przypinane do auta za pomocą fabrycznych wtyczek. Działają podobnie jak chip tuning - jednak niczego nie modyfikujemy w aucie a power box możesz łatwo sam wypiąć przed wizytą w serwisie, a po wizycie powtórnie zapiąć. Co więcej - możesz sam zmieniać ustawienia mocy swojego samochodu (do dyspozycji przynajmniej 8 różnych poziomów mocy). Dostępne także power boxy sterowane telefonem Android i iPhone. Aplikacji szukaj w PlayStore i AppStore.

Wyłączanie FAP/DPF
100% skuteczne

Wyłączanie filtrów FAP/DPF

Problem z DPF? Drażni Cię już kontrolka awarii silnika i ustawiczne problemy z mocą w aucie z zatkanym lub zużytym filtrem cząstek stałych?
Oferujemy programowe wyłączanie filtra cząstek stałych FAP / DPF, emulatory DPF i regenerację filtrów cząstek stałych (chemiczne czyszczenie DPF).

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii